Jumbo
Franchising

#mutlulukpaylaşmaktır / #happinessissharing
Kişisel Bilgilerİletişim Bilgileriniz / Contanct InformationLokasyon Bilgileri / LOCATION INFORMATION

Hangi ildeki / semtteki işletmeciliği ile ilgileniyorsunuz?

In which province and district you are interesed in for you shop?#mutlulukpaylasmaktır / #happinessissharing

Teşekkürler! Talebiniz Jumbo Franchising yöneticilerine iletilmek üzere hazırlanmıştır. Ön değerlendirme aşamasından sonra tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Thank you! Your submission has been completed for review by Jumbo Franchising executives. You will be contacted with after an assessment phase.Mutluluğa Yatırım Yapın!

Jumbo Künefe’nin franchise sistemi kolaylık ve karlılık üzerine kuruludur. Güçlü ve standart bir tedarik zinciri ile her zaman en iyi malzemeleri karlı temin edin. Jumbo Künefe’nin usta programı ile sorunsuz bir işletmeciliğe sahip olun.
Frachising system of Jumbo Kunafah's is based on profitability and convenience. Always get the best ingredients profitably, with a strong and standard supply chain. Have a smooth managership with the Jumbo Kunafah's master program.

Düşündüğünüz bir mağaza, bölge veya mevcut sistem içerisindeki bir mağazaya yatırım yapmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Franchise ekibimiz sizinle en kısa zamanda şartları ve süreci bildirmek için irtibata geçecektir.
If there is a shop in your mind, an area or you want to invest in a shop inside the current system all you have to do is to fill the form below. Our franchise team will be contacting you as soon as possible to inform you with terms and process.